Nasza historia

faber-topfaber-top

Marka Faber®

Historia marki Faber® rozpoczyna się w 1984 kiedy to założyciel marki Krzysztof Faber otworzył niewielki warsztat rzemieślniczy w Zebrzydowicach koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Od samego początku głównym założeniem właściciela było tworzenie wysokiej jakości produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Upór i pasja w dążeniu do doskonałości przez ponad 30 lat sprawił ze firma z małej jednoosobowej działalności przekształciła się w prężnie działajcie przedsiębiorstwo.
Dziś już jako firma z wieloletnim doświadczeniem produkujemy coś więcej niż tylko obuwie. Nasze produkty pozwalają wyróżnić się z tlłmu będąc głównym elementem każdej stylizacji a jednocześnie zapewniając radość i najwyższy komfort użytkowania.
Każda para naszego obuwia wykonana jest z najwyższej jakości skór naturalnych. Nasi projektanci śledząc najnowsze trendy sprawiają ze cały czas wprowadzamy nowe modele które są odpowiedzią na zmieniająca się modę.
Wysoka jakość produkowanego przez nas obuwia została potwierdzona zdobyciem kilku złotych medali międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii półbut męski. Jednakże to co dla nas najważniejsze, naszą firmę doceniają klienci i to dzięki wam dziś możemy się rozwijać i wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom.
Faber Krzysztof

Nasz zespół

  • j_czerwinski

    Janusz Czerwiński

    Przedstawiciel handlowy

  • w_warmuz

    Wojciech Warmuz

    Przedstawiciel handlowy